درباره ما

جیمو مارکت را بیشتر بشناسید

 جيمو ماركت با مديريت آقاي داداش زاده به عنوان اولين و بزرگترين فروشگاه مواد غذايي خارجي در ايران،فعاليت خودرا در سال ١٣٦٥ آغاز كرد.

ما مفتخريم تا با عرضه كردن بسياري از محصولات غذايي متنوع از كشورهاي ژاپن كره ي جنوبي و چين و همچنين مواد غذايي مورد نياز رستوران هاي فرانسوي ايتاليايي و ملل مختلف،تاثير بسزايي در بوجود آمدن سبك جديد غذايي در ايران داشته باشيم.

جيمو ماركت توانسته است خاص ترين و متنوع ترين مواد غذايي از سرتاسر جهان در چهارچوب قوانين اسلامي كشور جمع آوري كند و به عرصه نمايش بگذارد و به جرأت ميتوان گفت تنها سوپرماركت در جهان مي باشد كه چنين تنوعي در ارائه مواد غذايي بين المللي را داراست.

حال با روند رو به رشد كسب و كار اينترنتي در ايران تيم جيمو ماركت تصميم گرفت پا به اين عرصه بگذارد و محصولات خود را به تمام مردم عزيز ايران معرفي نمايد.

از جمله رستوران هاي بزرگي كه تيم جيمو ماركت براي راه اندازي آنها همكاري كرده است شامل رستوران راه ابريشم ،مجموعه رستوران هاي گروه مانسون ،رستوران ديوان ، رستوران سوشي خونه رستوران سوشي شاپ و بسياري ديگر از رستوران هاي بزرگ ايران كه ما مفتخر بوديم كه مواد غذايي اوليه آنهارا تامين كنيم.

آدرس جیمو مارکتتهران، ميدان وليعصر، خيابان كريم خان زند، خيابان عضدي جنوبي، بازار بهجت آباد، پلاك ١٣

جیمو مارکت

جیمو مارکت

مدیریت داداش زاده

شماره تماس 09120274685
آدرس ایمیل info@jimomarket.ir